Taipei 2017: Lietuvos dziudo imtynininkų ir gimnastų pasirodymai

Taipėjuje vykstančioje vasaros pasaulio studentų žaidynėse (universiadoje) toliau kovas tęsia Lietuvos dziudo rinktinės nariai. Tiesa, po iškovoto Santos Pakenytės sidabro medalio pirmąją varžybų dieną, rezultatai ne tokie džiuginantys.

Lietuvos sporto universiteto atstovas Rokas Nenartavičius svorio kategorijoje iki 90 kg (35 dalyviai)  abi kovas pralaimėjo ir iš kovos dėl medalių pasitraukė.

Kitas Lietuvos sporto universiteto atstovas Andrej Klokov svorio kategorijoje iki 66 kg (37 dalyviai) vieną kovą laimėjo ir vieną pralaimėjo ir taip pat pasitraukė iš tolimesnių kovų.

Lietuvos edukologijos universiteto atstovė Anastasija Michailova svorio kategorijoje iki 57 kg (27) dalyviai dvi kovas laimėjo ir dvi pralaimėjo bei užėmė 9 vietą.

Kauno technologijos universiteto atstovas Deividas Tarulis svorio kategorijoje iki 73 kg (40 dalyvių) vieną kovą laimėjo ir vieną pralaimėjo bei pasitraukė iš tolimesnių kovų.

Rokas Nenartavičius ir Sandra Pakenytė rytoj startuos atviroje grupėje ir sieks iškovoti medalius. Dziudo atstovai savo pasirodymą baigs poryt komandinėse varžybose.

Lietuvos gimnastai Robert Tvorogal ir Tomas Kuzmickas šiandien dalyvavo universiados daugiakovės varžybų finale ir atitinkamai užėmė 10-tą ir 17-tą vietas.

Tomas Kuzmickas į finalą pateko surinkęs 82,075 tšk. ir pagerinęs savo asmeninį rekordą. Visgi finalas nebuvo toks sėkmingas ir sportinkas surinkęs 78,300 tšk. užėmė 17-tą vietą.

Robert Tvorogal šiandien buvo sėkmingesnė diena ir jis surinkęs 81,650 tšk. finale užėmė 10 vietą.

Tomas Kuzmickas rytoj 11 val. Lietuvos laiku startuoja laisvųjų pratimų rungties finale į kurį pateko surinkęs 14,150 tšk. ir užėmęs 8 vietą tarp 93 dalyvių.