Praūžė 3 x 3 naktinis krepšinio turnyras "Now We Move" (nuotraukų albumas)

Trečiadienį gegužės 23 d. S. Dariaus ir S. Girėno apšilimo aikštėje praūžė naktinis 3 prieš 3  krepšinio turnyras “Now We Move”, kuris buvo skirtas paminėti atkurtos Lietuvos šimtmečiui ir judėjimo savaitei (Move Week).

Naktiniame krepšinyje dalyvavo studentai ir moksleiviai, turnyras buvo organizuojamas dvejose amžiaus grupėse dviejų minusų sistema, viso  rungėsi 39 komandos. Krepšininkai savo sugebėjimus rodė ir dėl prizinių vietų varžėsi iki pat vidurnakčio.

Moksleivių grupėje čempionais tapo komanda pasivadinusi “Overis”, kurią atstovavo Karolis Sapiega, Justas Sakalauskas, Julius Daugėla ir Martynas Špokas.

Sidabro medalius iškovojo praėjusių metų čempionų komanda “Veteranai”: Tomas Kuzminskas, Gytis Užpalis, Jonas Grenda.

Mažąjį finalą laimėjo komanda “Kosmosas”: Lukas Garliauskas, Dinas Mickūnas, Redas Jakubauskas.

Studentų grupėje šiemet dalyvavo gausus būrys komandų, kurie kovojo dėl čempionų vardų ir įsteigtų prizų. Temstant komandų sumažėjo, liko tik stipresni dalyviai. Po 23.00 valandos nakties prasidėjo prizinės kovos, kurių metu išaiškėjo nugalėtojai. Įnirtingas mūšis vyko tarp Kauno kolegijos studentų ir LSU komandos, tik po atkaklios kovos ir nervų karo čempionų vardus iškovojo Kauno kolegijos studentai: Paulius Gabrilavičius, Gytis Vitkauskas, Simonas Andraitis, Paulius Irtmonas.

Antrąją vietą iškovojo LSU studentų vedama komanda “Lalaila Boom”: Eduardas Straigis, Henrikas Paulauskas, Mantvydas Gečionis, Emilijus Petrauskas.

Bronzos medaliais džiaugėsi komanda “DERK”: Edvinas Kurlinkus, Radvydas Sebecka, Kazimieras Blaževičius, Darius Butkevičius.

Renginio metu tiek dalyviai tiek žiūrovai galėjo dalyvauti baudų metimo ir karavano konkursuose. Iš 52 dalyvių taikliausiai baudas mėtė LSU studentai: Gediminas Rauduvė, pataikęs 13 baudos metimų iš eilės ir tapęs šio konkurso nugalėtoju, Eduardas Straigis (11 baudos metimų) užėmė antrąją vietą, trečioji vieta paaiškėjo tik po to kai trys dalyviai surinkę vienodą taškų skaičių (7 taškai) pakartojo baudų metimus, laiminguoju tapo Šarūnas Kenešis.

Karavano žaidime dalyvavo 60 dalyvių, kaip ir baudų metimo konkurse taip ir čia nepralenkiami buvo LSU studentai. Čempionu tapo Evaldas Kazokaitis, antrąją vietą laimėjo Karolis Aliulis, o trečias liko Eduardas Straigis.

Renginį finansavo Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės per Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo programą ir „Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“

Ačiū visiems dalyviams, savanoriams, rėmėjams, partneriams ir draugams.