LSU krepšininkėms — Europos universitetų sporto asociacijos (EUSA) sveikinimas

Lietuvos sporto universitetą (LSU) pasiekė Europos universitetų sporto asociacijos (EUSA) sveikinimas. EUSA prezidentas Adam Roczek ir generalinis sekretorius Matjaz Pecovnik sveikina LSU krepšininkes, FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) merginų krepšinio čempionate iškovojusias čempionių titulą.

Sveikinime rašoma: „Džiaugiamės, galėdami Jus pasveikinti su nuostabiu pasirodymu ir iškovota I-ąja vieta 2016 metų FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) čempionate! Jūsų pergalė — tai puikus atlygis už sunkų darbą ir pasišventimą. Komandiniu darbu, ištverme ir narsa pelnėte šią pergalę ir paskleidėte pasauliui žinią, kad Lietuvos studentų sporto asociacijos stiprybė — talentingi atstovai. Linkime Jums sėkmės ir lauksime Jūsų kituose EUSA renginiuose“.

Primename, kad Lietuvos sporto universiteto krepšininkės Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Grytė Markevičiūtė ir Greta Tamašauskaitė spalio mėnesį triumfavo Kinijoje, Siameno mieste, vykusiame FISU pasaulio universitetų trijulių (3×3) merginų krepšinio čempionate. Komandos trenerė dr. Rasa Kreivytė.

Kelialapį į planetos pirmenybes merginos iškovojo šių metų liepos mėnesį, kai tapo Kroatijoje vykusiose Europos universitetų žaidynėse (EUSA) merginų trijulių krepšinio turnyro (3×3) nugalėtojomis. Prieš tai jos triumfavo LSKL trijulių krepšinio čempionate.