Lietuvos universitetų 3 x 3 krepšinio čempionato nugalėtojais tapo VDU vaikinai ir LSU merginos

Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro komplekse (Technikos g. 18R, Kaunas)., vykusiame Lietuvos studentų  3×3 salės krepšinio čempionate triumfavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinai ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginos.

Vaikinų grupėjė susikovė keturios komandos: Vilniaus Gedimino technikos, Lietuvos edukologijos, Kauno technologijos ir Vytauto Didžiojo universitetų komandos. VDU vaikinai nugalėję visus priešininkus iškovojo pirmąją vietą ir liepos mėnesį atstovaus universitetą vykstančiose EUSA universitetų žaidynėse Portugalijoje.

Aurimas Urbonas, Lukas Grabauskas, Rokas Stankevičius, Marijus Užupis

Treneris Arūnas Juknevičius

Tarp dailiosios lyties atstovių aukso medalius ir nugalėtojų taurę iškovojo Lietuvos sporto universiteto merginos, įveikusios Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos merginas.

Gintarė Paulauskaitė, Deimantė Žūkaitė,  Greta Tamašauskaitė, Grytė Markevičiūtė

Trenerė Rasa Kreivytė

EUSA universitetų žaidynės vyks jau ketvirtąjį kartą, liepos 15 - 28 dienomis Koimbros mieste, Portugalijoje.