Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate nugalėjo LSU komanda

LSU Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže kovo 13 d. vyko Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 10 Lietuvos aukštųjų mokyklų komandų. Sportininkai varžėsi 17 – oje rungčių, nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo medaliais, diplomais ir prizais Lietuvos studentų sporto asociacijos viceprezidentė Genovaitė Avižonienė ir generalinė sekretorė Indrė Čelkienė.

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

60 m merginų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Karolina Deliautaitė (LSU) įveikusi distanciją per 7,54 sek., antroje vietoje liko Akvilė Jonauskytė (LSU) 7,66 sek., o trečioje Erika Lukaševič (VDU) 7,85 sek.

60 m vaikinų bėgime nugalėtoju tapo Kristupas Seikauskas (VDU) distanciją įveikęs per 6,96 sek., antrąją vietą iškovojo Gabrielius Bžėskis (LSU) 7,07 sek., o trečioji vieta atiteko Benediktui Mickui (KU), kuris startuodavo 800 m rungtyje (KU) 7,12 sek.

Merginų 60 m barjeriniame bėgime nugalėtoja tapo Erika Krūminaitė (KU) 8,94 sek., kuri praeitais metais užėmė trečią vietą, antrąją vietą užėmė Vaida Padimanskaitė (VDU) 9,09 sek., trečioji vieta atiteko Elzei Viktorijai Kazlauskaitei (LSU) 9,23 sek.

Vaikinų 60 m barjeriniame bėgime nugalėtoju tapo Rokas Ickys (VU) įveikęs distanciją per 8,20 sek., antroji vieta Martynas Vrašinskas (KTU) 8,27 sek., trečioji vieta Gabrielius Bžėskis (LSU) 8,32 sek.

400 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Augustė Markevičiūtė (VDU) nuotolį įveikusi per 0:59,05 sek., antroji vieta Hanna Zikeyeva (VU) 1:00,43 sek., trečioji vieta Radvilė Balnytė (LSU) 1:00,66 sek.

400 m vyrų bėgime nenugalimas Artūras Jankauskas (LSU) nubėgęs per 51,23 sek., antroje vietoje liko Einius Trumpa (LSMU) 51,39 sek., trečioje Rytis Ašmena (VDU) 52,93 sek.

800 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Augustė Žikaitė (LSU) 2:23,94 sek., aplenkusi Vilmantę Gruodytę (KU) 2:39,70 sek.

800 m bėgime vyrams pirmą vietą iškovojo Justinas Laurinaitis (Vilnius Tech) 2:01,37 sek., antroje vietoje Žygimantas Bagdonas (KU) 2:03,66 sek., trečiąją vietą užėmė Tomas Miliūnas (KTU) 2:05,01 sek.

1500 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Ramunė Klybaitė (LSU) 5:21,88 sek., antra vieta atiteko Julijai Evelinai Jačun (LSU-2) 5:38,01 sek.

1500 m vyrų bėgime įveikęs trasą per 4:23,25 sek. nugalėtoju tapo Gediminas Janušis (VU), antroje vietoje Linas Šinkūnas (VU) 4:26,47 sek., trečioje Kasparas Šulčys (Vilnius Tech) 4:34,73 sek.

3000 m bėgimas vyrams: I vt. Robertas Vališauskas (VU) 9:00,96 sek., II vt. Lukas Prokopavičius (Vilnius Tech) 9:26,85 sek., III vt. Titas Pumputis (LSU) 9:48,71 sek.

Gintarė Tirevičiūtė (KU) šuolio į aukštį rungtyje užėmė pirmąją vietą 1,81 m, antroji vieta Meda Majauskaitė (LSU) 1,65 m ir trečioji vieta Elzė Viktorija Kazlauskaitė (LSU) 1,50 m.

Dainius Pazdrazdis (LSU) įveikė 2,00 m kartelę ir tapo šuolio į aukštį rungties nugalėtoju, antra vieta atiteko Algirdui Asauskui (KTU) 1,90 m, trečia vieta Pauliui Ivaškevičiui (VU) 1,70 m.

Šuolis į tolį merginų rungtyje nugalėtoja tapo Austė Macijauskaitė (LSU) 5,78 m, II vt. Erika Krūminaitė (KU) 5,77 m, III vt. Ema Kavaliauskaitė (VU) 5,07 m.

Vyrų šuolis į tolį grupėje I vt. iškovojo Dominykas Petrosevičius (VDU) 6,91 m, II vt. Augustas Bukauskas (VDU) 6,87 m, III vt. Aurimas Gražulis (LSU) 6,74 m.

Rutulio stūmimo moterų rungtyje titulą apgynė Marija Šyvytė (LSU) 13,98 m, II vt. Eglė Zarankaitė (VU) 12.95 m, III vt. Kamilė Kunickaitė (LSU-2) 11,59 m,

Rutulio stūmimo vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Augustas Inda (LSU) 16,42 m, antroji vieta Karolis Maisuradzė (LSU) 15,91 m, trečia vieta Arnas Bartkevičius (KTU) 11,09 m.

Nugalėtojų komandinė įskaita jau keleri metai iš eilės nesikeičia, lyderiai išlaiko savo pozicijas:

I vieta – Lietuvos sporto universiteto I – oji komanda (16167 taškai), komandos vadovas Jonas Čižauskas

II vieta – Vilniaus universiteto komanda (14128 taškai), komandos vadovė Jūratė Armonienė

III vieta – Kauno technologijos universiteto komanda (13135 taškai), komandos vadovė Ernesta Karaškienė

Ačiū sportininkams, komandų vadovams, treneriams, Lietuvos sporto universitetui  bei visam personalui buvusiems kartu šią dieną.

Projektas finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.