Lietuvos slidininkai universiadoje užėmė 13-ąją vietą

Almatoje (Kazachstane) vykstančioje universiadoje mišrių komandų slidinėjimo sprinto varžybose šeštadienį Lietuvos ekipa užėmė 13-ąją vietą. Tai yra kol kas geriausias mūsų šalies sportininkų pasirodymas šioje universiadoje.

Finale greičiausia buvo pirmoji Kazachstano komanda - 18 min. 23,48 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzai (+5,19 sek.), trečiąją - Rusijos slidininkai (+6,02 sek.). Lietuvos atstovai Marija Kaznačenko ir Lukas Jakeliūnas nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 54,55 sek. Finale kovojo 14 komandų. Pirmajame pusfinalyje Lietuvos slidininkai buvo aštunti.

Kalnų slidinėjimo varžybų vaikinų didžiojo slalomo varžybose Lietuvos atstovas Rokas Zaveckas užėmė 51-ąją vietą. Trasą du kartus įveikė per 2 min. 23,91 sek. R. Zaveckas po pirmojo nusileidimo buvo 58-as. Nugalėjo italas Giulio Giovanni Bosca (2 min. 12,77 sek.). 21-erių metų lietuvis Vilius Aleksandravičius pirmajame nusileidime nefinišavo. Iš 97 startavusių slidininkų klasifikuoti 68.