Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos universitetų žaidynėse iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Europos universitetų žaidynėse du medalius iškovojo paplūdimio tinklinio atstovai.

Merginų grupėje mažajame finale Vilniaus universiteto (VU) paplūdimio tinklininkės Dominyka Naudužaitė ir Jaketerina Kovalskaja 2:0 įveikė Ukrainos atstoves ir iškovojo bronzos medalius.

Didžiajame vaikinų finale susigrūmė Vytauto Didžiojo universiteto (Lietuva) ir Frankfurto universiteto (Vokietija) paplūdimio tinklininkai. Ypač įnirtingai susiklostė pirmas setas, kurį vokiečiai laimėjo 30:28. Antrąjį kiek lengviau taip pat laimėjo Vokietijos atstovai rezultatu 21:16 ir Arnas Rumševičius bei Artūr Vincėlovič tapo paplūdimio tinklinio vicečempionais.

Arnas Rumševičius buvo pripažintas viso turnyro naudingiausiu žaidėju.

Iškovotas sidabro ir bronzos medalis papildė Lietuvos delegacijos medalių kraitį iki 8. Prieš tai net 6 medalius iškovojo Lietuvos šachamatininkai.

Jau aišku, kad du medaliai dar šiandien papildys medalių statistiką, nes 22:50 Lietuvos laikų 3x3 krepšinio finale susikaus Vilniaus ir Vytauto didžiojo universiteto krepšininkai.

Europos universitetų žaidynės vyksta kas du metus. Belgrade turėjusios vykti žaidynės buvo nukeltos dėl pandemijos ir jų rengimo teisę perėmė Lodzės miestas (Lenkija). Tai vienas masiškiausių sporto renginių Europoje. Šiais metais žaidynėse laukiama 4200 dalyvių. Priminsime, kad nuo 2012 metų vykstančiose žaidynėse mūsų šalies sportininkai iškovojo 7 aukso, 6 sidabro ir 11 bronzos apdovanojimų.