Lietuvos krepšininkės Universiadoje nusileido rusėms

Kol kas be pergalių Taipėjuje (Taivanas) vyksiančioje Universiadoje lieka Lietuvos studenčių ekipa, treniruojama Romualdo Petronio. Vakar lietuvaitės rezultatu 71:78 nusileido Australijos studenčių rinktinei, o šiandien rezultatu 52:59 pralaimėjo Rusijos ekipai.

Nors pirmąjį kėlinį rusės rungtynėse prieš lietuves dažniau pirmavo 2-5 taškais, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje mūsiškės sužaidė tiksliau ir išlygino rezultatą – 11:11.

Dar po kelių akimirkų Roberta Mizgerytė turėjo progą persverti rezultatą, tačiau nepataikė iš gana patogios padėties. Tada rusės sužaidė atkarpą 9:0 ir vėl trūktelėjo į priekį – 22:11.

Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje lietuvaitės pelnė tik praėjus beveik 6 minutėms, kai tritaškį pataikė Dalia Belickitė – 14:20.

Prieš pat didžiąją pertrauką lietuvaitės vėl pademonstravo kovotojų charakterį ir priartėjo iki 4 taškų – 21:25.

Visgi antroje rungtynių pusėje rusaitės įsibėgėjo - ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą - 55:43. Lietuvės kovėsi iš paskutiniųjų ir atkūrė intrigą, kai priartėjo iki 5 taškų – 52:57.

Visgi, mūsų merginoms nepavyko pakreipti įvykių savo naudai ir teko susitaikyti su antra iš eilės nesėkme.

Rusių sąskaitoje tai jau antroji pergalė - pirmose grupės varžybose jos rezultatu 67:57 nugalėjo Argentinos ekipą.

Grupės kovas Lietuvos merginos baigs rugpjūčio 23 d. (trečiadienį) 17.30 val. (Lietuvos laiku 12.30 val.) rungtynėmis su Argentina.