Benediktas Mickus ir Rapolas Saulius į finalus nepateko, Airinės Palšytės finalas - rytoj

Taipėjuje (Taivanas) vykstančios Universiados lengvosios atletikos varžybose sekmadienį dalyvavo dar trys mūsų šalies atstovai - Rapolas Saulius bėgo 110 m barjerinio bėgimo pusfinalyje, Benediktas Mickus 800 m pusfinalyje, Justinas Beržanskis 3000 m kliūtinio bėgimo finale.

R. Saulius pusfinalyje užėmė šeštą vietą (14.06/0.9), o galutinėje rikiuotėje liko dešimtas.

800 m pusfinalyje Benediktas Mickus finišavo penktas (1:49.35) ir į finalą nepatek. Tarp visų pusfinalininkų klaipėdiečio rezultatas – keturioliktas.

3000 m kliūtinio bėgimo finale Justinas Beržanskis užėmė dešimtą vietą (8:49.46).

Jau rašėme, kad į Universiados finalą šuolio į aukštį rungtyje prasibrovė Vilniaus universiteto (VU) magistrantė Airinė Palšytė.

Dar pirmadienį nuo 13.20 val. (Lietuvos laiku) finalinėse disko metimo varžybose dalyvaus Domantas Poška.

Jis kvalifikacijoje buvo devintas – 56.70 m (55.42-51.90-56.70).

Šiai 25-erių Lietuvos rekordininkei, Europos ir Universiados čempionei Taipėjuje kvalifikacinėse varžybose užteko vieno šuolio 1.80 m aukštyje.

Tokį patį aukštį įveikė ir vokietė Jossie Marie Graumann. Atrankoje varžėsi 16 šuolininkių, o į finalą pateko 12.

A. Palšytė finale varžysis pirmadienį nuo 13 val. Lietuvos laiku (Taivano laiku nuo 18 val.).