2017 m. Lietuvos studentų rankinio čempionato nugalėtojai - Klaipėdos rankinio komanda

Kovo 25 - 26 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos sporto salėje vyko Lietuvos universitetų studentų rankinio čempionato finalinės kovos.

Pirmąją dieną (šeštadienį) vyko pusfinalių rungtynės, kuriose susitiko Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandos, bei Klaipėdos universiteto (KU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) komandos.

Pirmoji kova LSU – LEU 40 : 38 rezultatu pasibaigė kauniečių pergale.

Rezultatyviausias LSU komandoje pelnęs 10 įvarčių buvo Karolis Budrys, Tadas Bučinskas 9 įvarčiai ir Mindaugas Barzdenis 7.

LEU komandoje rezultatyvumu išsiskyrė po 11 įvarčių pelnę Karolis Antanavičius ir Tadas Tumosas, 8 įvarčius Dovydas Kuodys.

Antrasis pusfinalis tarp KU – KTU pasibaigė rezultatu 34:24.

KU komandoje rezultatyviausi buvo du žaidėjai, kurie pelnė po 8 įvarčius Lukas Jurys ir Lukas Simėnas

KTU komandoje išsiskyrė 9 įvarčius į KU vartus pataikęs Arminas Stankūnas.

Sekmadienis 12:00 val. į kovą dėl III vietos stojo LEU ir KTU komandų rankininkai.

Po pirmojo kėlinio rezultatu 20-14 pirmavo LEU. Antrajame kėlinyje KTU susikaupė ir skirtumą sumažino. Visą kėlinį vyko kova įvartis į įvartį, tačiau LEU turėjo daugiau ar mažiau saugų 6-7 įvarčių pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Tad nuaidėjus teisėjo švilpukui švieslentėje švietė rezultatas 39:31, kuris skelbė III vietos nugalėtojus – LEU sportininkus.

LEU: Tadas Tumosas 10 įvarčių, Lukas Balbierius 8 įvarčiai, Dovydas Kuodys ir Karolis Antanavičius po 7 įvarčius.

KTU: Vilius Ruškys 12 įvarčių, Ernestas Milius 9 įvarčiai.

Didžiajame finale susitiko praeitų metų nugalėtojai LSU ir antrąją vietą užėmusi KU komanda, tad vyko principinė kova. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo15:20 KU naudai. Antrajame kėlinyje niekas iš esmės ir nepasikeitė. KU rankininkai ir toliau didino atotrūki ir nuaidėjus sirenai rezultatu 39:31 šventė pergalę ir susigražino čempionų vardą.

LSU: Mindaugas Barzdenis 7, Karolis Budrys 6 ir Karolis Dambrauskas 5 įvarčiai.

KU: Šarūnas Ugianskis 8, Gintaras Cibulskis, Lukas Simėnas, Lukas Jurys po 6 įvarčius.