2016 m. Lietuvos universitetų studentų aerobinės gimnastikos čempionatas

Gegužės 7 d. KTU sporto salėje vyko 2016 m. Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas ir KTU Open varžybos. Studentų varžybose dalyvavo 8 šalies universitetų sportininkai, kurie varžėsi vieneto, mišrios poros, trejeto ir grupinio pratimo rungtyse.

Merginų vieneto rungtyje (6 dalyvės) geriausiai sekėsi Skaistei Gerulytei (LSU), kuri surinkusi 18,800 balų užėmė pirmąją vietą.

Vaikinų vieneto rungtyje dalyvavo tik 2 sportininkai, pirmąją vietą iškovojo Ernestas Smirnovas (ASU), antrąją Wdvinas Navakauskas (VU)

Mišrios poros rungtyje 2 sportininkai - pirmąją vietą iškovojo Gretos Bružytės ir Edvino Navakausko pora (VU), antroje liko Gintarės Morkūnaitės ir Tado Norkaus pora (LEU)

Trejeto rungtis dalyvavo 6 trejetai iš kurių geriausiai sekėsi LSU trejetui surinkusiam15,967 balus, antrąją vietą užėmė KTU trejetas su 15,622 balais, o trečiąją VU trejetas su 15,378 balais.

Penekto rungtyje dalyvavo 6 grupės ir pirmąją vietą iškovojo VU penketas surinkęs16,853 balo, antroje vietoje KTU penketas su 15,906 balo ir trečioje LSU penketas su 15,772 balais.