Lietuvos studenčių rinktinė pyktį išliejo ant argentiniečių

Du skaudžius pralaimėjimus patyrusi Lietuvos merginų studenčių krepšinio rinktinė pasaulio studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) Taipėjuje iškovojo pirmąją pergalę. Ji rezultatu 67:46 (17:6, 6:18, 26:11, 18:11) nugalėjo Argentinos studenčių rinktinę.

Sėkmingiau susitikimą pradėjusios lietuvės vėliau leido argentinietėms grįžti į rungtynes ir ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo turėdamos vieno taško deficitą (23:24). Po ilgosios pertraukos Lietuvos studentės grįžo nelinkusios juokauti, susikrovė pranašumą ir išlaikė jį iki rungtynių galo.

Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Dalia Belickaitė - 20 tšk., Rasa Knyzaitė - 17 tšk., Agnė Černeckytė - 13 tšk.

Argentinos rinktinėje pasižymėjo Pag Ornela - 13 tšk., Julieta Mungo - 11 tšk.

Lietuvos studenčių krepšinio rinktinė universiados krepšinio varžybose kovos dėl 9 vietos. Kovas merginos pratęs rugpjūčio 25 d. 5 val. ryto.